Kuželky na jihu Čech. Výsledkový servis, turnaje v kuželkách

Sezóna KP I je u konce


Sezóna KPI 2021/2022 je u konce. Konečně po dvou letech se odehrála celá. Naše týmu se povedl podzim, ale jarní část byla snad nejhorší v historii klubu. Za celou jarní sezónu tým získal jen 3 body. V posledním utkání jsme prohráli na kuželně v Kunžaku. Výkon úplně špatný nebyla, ale domácí hodili o pár kolků navíc. Od konce dubna se už budeme připravovat na novou sezónu, kdy nejprve navštívíme 26.4. turnaj v Chotovinách, mezi tím si zahrajeme Vajíčkový turnaj v Nové Vsi a další jsou samozřejmě v plánu.

Have any Question or Comment?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PARTNEŘI

TRÉNINKY

Tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 22:00. Dle obsazenosti kuželny je možno trénovat individuálně v libovolný termín.

JAK ZAČÍT HRÁT KUŽELKY

Chceš se stát naším členem a objevit tak nádherný sport jakým jsou kuželky? Není nic lehčího. Kontaktuj nás na emailu vasicek.novaves@seznam.cz .Začít lze v každém věku.

POJĎ HRÁT KUŽELKY

INSTAGRAM